Carolina Kettle Cozumel Jalapeno Queso Chips
Carolina Kettle Cozumel Jalapeno Queso Chips
Market $3.99 | Member $1.94 | Elite $1.82 |
Couldn't load pickup availability
Description
Carolina Kettle Chips - Cozumel Jalapeno Queso
Turn up the heat with Cozumel Jalapeno Queso Chips! These crunchy kettle-cooked chips blend fiery jalapeno spice with smooth, creamy white cheese for the perfect bold flavor.
Key Features:
- Spicy & Cheesy: Zesty jalapeno heat balanced with rich queso flavor
- Small-Batch Crafted: Hand-cooked for a perfect crunch
- Premium Ingredients: Made from the finest potatoes
- Perfect for Any Occasion: A bold, satisfying snack for spice lovers
Carolina Kettle Chips - Cozumel Jalapeno Queso
Turn up the heat with Cozumel Jalapeno Queso Chips! These crunchy kettle-cooked chips blend fiery jalapeno spice with smooth, creamy white cheese for the perfect bold flavor.
Key Features:
- Spicy & Cheesy: Zesty jalapeno heat balanced with rich queso flavor
- Small-Batch Crafted: Hand-cooked for a perfect crunch
- Premium Ingredients: Made from the finest potatoes
- Perfect for Any Occasion: A bold, satisfying snack for spice lovers
You may also like


-
Electro Plated Puck Recycler Bong
5 OPTIONS
1 / 5
(1) 1 total reviews
Regular price $24.99Unit price / perSold outSold Out
You Recently Viewed


-
RAW Rolling Machine
2 OPTIONS
6 / 4.666666666
(6) 6 total reviews
Regular price $3.49Unit price / perMarket $3.49Member $2.29Elite $2.23 -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
RAW Classic 1 1/4 Rolling Papers
4 OPTIONS
3 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price $2.00Unit price / perSold outSold Out
Often Bought Together


-
Lotus 9mm 18" Water Pipe
7 OPTIONS
0 / 0
(0) Review
Regular price $129.99Unit price / perMarket $129.99Member $27.42Elite $25.77 -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per -
Example product title
Regular price $3.99Unit price / per